• Dolar Alış 5.7761TL
  • Dolar Satış 5.7530TL
  • Euro Alış 6.3540TL
  • Euro Satış 6.3286TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ AÖL Açık Lise Sınavı İptal mi?

07.01.2017 ve 08.01.2017 Tarihleri arasında MEB’in yapacağı AÖL Açık öğretim lisesi sınavlarına Tekirdağ’da girecek olan öğrenciler yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti nedeni ile sınavların iptal olup olmadığını merak ediyor.

87 Görüntüleme
Tekirdağ'da Açık Öğretim Lisesi Sınavları İptal Mi?
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Açık Lise Sınavı İptal mi? Hakkında Bilgi Açıklama

MEB tarafından gerçekleştirilecek AÖL sınavları iptal mi? Açık lise sınavları iptal mi? Tekirdağ’da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor ve Tekirdağ’da Açık Öğretim Lisesi sınavlarına girecek öğrenciler, AÖL sınavları iptal mi? sorusunu soruyor. Çorlu kaymakamı Sn. Levent Kılıç’ın kişisel facebook hesabından yaptığı paylaşıma göre şuan için iptal söz konusu değil. Açıklama aynen şöyle:

Eğer Tekirdağ’da AÖL (Açık Öğretim Lisesi) Sınavı iptal mi? sorusu ile ilgili bir gelişme son dakika gelişmesi olursa siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız.

AÖL sınavları iptal mi? Yoğun kar yağışı nedeniyle, Tekirdağ’da açık lise sınavına girecek kişiler, açık lise sınavları iptal mi sorusuna yanıt arıyor. Kar yağışı Tekirdağ’da hayatı ve ulaşımı olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN