• Dolar Alış 5.7660TL
  • Dolar Satış 5.7430TL
  • Euro Alış 6.3561TL
  • Euro Satış 6.3307TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Kılıçdaroğlu Tekirdağ’a Zırhlı Güvenlik Önlemi Eşliğinde Gelecek

Başbakanlık tarafından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Zırhlı araç tahsis edildi, Kılıçdaroğlu 05.01.2017’de Tekirdağ’a geliyor. 5 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın temel atma töreni ve ilçe belediyeleri bünyesinde gerçekleşecek olan temel atma törenleri ve açılışlara katılacak.

23 Görüntüleme
Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ'a Zırhlı Araç ile Gelecek
data-ad-format="rectangle"

Kemal Kılıçdaroğlu’na Alınan İstihbarat Neticesinde Zırlı Araç Tahsis Edildi

Cumhuriyet gazetesi 4 Ocak 2017 Çarşamba günü manşetine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için alınan güvenlik tedbirlerini taşıdı. Başbakan Binali Yıldırım’ın mevcut istihbarat nedeniyle önerdiği güvenlik önlemlerinin Kılıçdaroğlu tarafından kabul edildiği ifade edildi.

Kemal Kılıçdaroğlu Zırhlı Araç ile Tekirdağ'a Geliyor kemal kilicdaroglu tekirdag guvenlik

Başbakan gelen istahbarat doğrultusunda Kemal Kılıçdaroğlu ve muhalefet liderlerine gelen suikast istihbaratı ile ilgili bilgi vererek güvenlik önlemlerini arttırmayı ve zırhlı araç desteği teklif eden başbakan Binali Yıldırım’ın teklifini Kemal Kılıçdaroğlu olumlu karşıladı. İlk olarak kullandığı araç değiştirilirken, şoförlere yeni tahsis edilen Mercedes marka zırhlı araç hakkında eğitim verilmeye başlandı.

Kemal Kılıçdaroğlu (05.01.2017) Yarın Tekirdağ’a Geliyor.

Alınan üst düzey güvenlik önlemleri ile beraber ilk ziyaretini Tekirdağ’a gerçekleştirecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 5 Ocak 2017 tarihinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın temel atma töreni ve ilçe belediyeleri bünyesinde gerçekleşecek olan temel atma törenleri ve açılışlara katılacak.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN