• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Kılıçdaroğlu bile başkan olsa Hayır!

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak “Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bile olsa biz başkanlık sistemine HAYIR” diyoruz.

72 Görüntüleme
CHP Milletvekili Faik Öztrak Başkanlık Sistemine Hayır dedi
data-ad-format="rectangle"

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak “Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bile olsa biz başkanlık sistemine HAYIR” deriz.

CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde CHP ilçe teşkilatı ziyareti sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkanlık sistemi referandumu ve Anayasa ile ilgili gündeme dair değerlendirmede bulundu.
Faik Öztrak ‘Anayasa konusu kamuoyu tarafından yeterince tartışılmış ve bilinen bir konu değil. Başkanlık sistemi ile toplumun tamamını temsil eden parlamento toplumun yarısını temsil eden başkanlık vesayeti altına alınmak isteniyor’ dedi.

Faik Öztrak Kemal Kılıçdaroğluna Hayır Çekti

Başkanlık sistemine karşı olduklarını ve Başkanlık sistemine HAYIR diyeceklerini belirten Öztrak ‘Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olsa bile biz başkanlık sistemine yine Hayır‘ diye konuştu.

Tekirda   CHP   erkezk  y Ba  kanl  k Sistemine Hay  r
CHP Çerkezköy Faik Öztrak ile Başkanlığa Hayır dedi.

Açıklamaların ardından, Faik Öztrak ve CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı üyeleri ellerine ‘Hayır‘ yazan pankartlar alarak toplu fotoğraf çekildi. – Çerkezköy haberleri, Çerkezköy Siyaset

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN