• Dolar Alış 5.7416TL
  • Dolar Satış 5.7187TL
  • Euro Alış 6.3247TL
  • Euro Satış 6.2994TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Albayrak 11 İlçede Halkla Buluşuyor

442 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

İkinci hizmet döneminde çalışmalarına yoğun bir şekilde başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede vatandaşlar ile buluşuyor.

“11 Gün 11 İlçede Halkımızla Birlikteyiz” sloganıyla gerçekleştirilecek halk buluşmalarında Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (TESKİ) üst yöneticileri ve tüm daire başkanları ile birlikte ilçe belediye başkanları, muhtarlar, meslek odaları, sevil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya gelecek.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ yöneticileri 11 ilçenin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde tespit ederek gerekli hizmet süreçlerini başlatacak.

Gerçekleştirilecek halk buluşmalarıyla ilgili olarak bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Göreve geldiğimiz günden beri vatandaşlarla iç içe olarak halkımızın nabzını tuttuk. Proje ve yatırımlarımızı halkımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdik. İlk beş yılda halkımızın pek çok derdine derman olduk. İkinci hizmet dönemimizde hizmetlerimizi daha da ileri bir düzeye taşıyacağız. Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ üst yöneticileri ve tüm daire başkanlarımızla birlikte çalışmalarımızı 11 ilçede halkın içinde gerçekleştireceğiz. İnanıyorum ki bu süreçte çok faydalı çalışmalara imza atacağız,” dedi.

11 Gün Boyunca 11 İlçede Yerinde Hizmet

Başkan Kadir Albayrak ile Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ yöneticilerinin 11 ilçede 11 gün boyunca 04:30 – 22:30 saatleri arasında gerçekleştirecekleri halk buluşmalarının programı şöyle:

17 Haziran Pazartesi – Malkara

19 Haziran Çarşamba – Muratlı

20 Haziran Perşembe – Çorlu

21 Haziran Cuma – Şarköy

24 Haziran Pazartesi – Hayrabolu

26 Haziran Çarşamba – Çerkezkey

27 Haziran Perşembe – Kapaklı

2 Temmuz Salı – Ergene

4 Temmuz Perşembe – Saray

8 Temmuz Pazartesi – Süleymanpaşa

9 Temmuz Salı – M. Ereğlisi

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN