• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Trakya Tarım işçileri kadınlardan Ataya Saygı Duruşu

Çapayı bıraktılar Ataya saygı duruşunda bulundular: Trakya Tarım firması adına Buğday, Arpa ve Yulaf tohumları ıslah çalışması yapan 18 Kadın tarım işçisi 10 Kasım 2017 saat 9’u beş geçe çalan sireni duyunca işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundular.

451 Görüntüleme
Trakya-Tarim-iscisi-kadinlardan-Ataturk'e-saygi-durusu
data-ad-format="rectangle"

Tarladaki tarım işçisi kadınlar çapayı bırakıp Ataya saygı duruşunda bulundular

Faaliyetlerini Tekirdağ Süleymanpaşa ilçemizde sürdüren ve adını milli tohum ıslah çalışmaları ile duyuran Trakya Tarım firması adına arazide tohum ıslah çalışmaları yapan kadınlar, Kırklarelinin Lüleburgaz ilçesi Turgutbey köyü kırsal alanda Trakya Tarım’ın 18 Kadın işçisi 10 Kasım’da 9’u 5 geçe çalan sireni duyunca işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundular.

Trakya Tarım firması adına Buğday, Arpa ve Yulaf tohumları ıslah çalışması yapan kadınlar, Saat 9’u beş geçe çalan siren sesini duyunca ellerindeki işi ve çapaları bırakarak Atatürk’e saygı duruşuna geçtiler, Bu anları ise oradaki bir amatör kamera aracılığı ile kayda alındı.

Trakya Tarım Kadın Tarım işçileri 10 Kasım'da çapaları bırakıp Atatürk'e saygı duruşunda bulundular. Trakya Tarim Kadin Tarim iscileri

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN