• Dolar Alış 5.7314TL
  • Dolar Satış 5.7085TL
  • Euro Alış 6.3363TL
  • Euro Satış 6.3110TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağspor Başkanı Zeki Sezer İstifa Etti

Tekirdağ Spor Kulübü Başkanı Zeki Sezer İstifa Ettiğini Açıkladı. Tekirdağspor Başkanı Zeki Sezer başkanlık koltuğuna 2 ay dayanabildi ve görevinden istifa etti. Son dakika Tekirdağ Spor Haberleri

1.669 Görüntüleme
Tekirdağspor Başkanı Zeki Sezer başkanlık koltuğuna 2 ay dayanabildi ve görevinden istifa etti.
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Spor Kulübü Başkanı Zeki Sezer İstifa Ettiğini Açıkladı

2 Ay önce Tekirdağspor’un başına geçen Zeki Sezer bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile istifa ettiğini açıkladı. Bu yıl 50. yılını kutlayan Tekirdağspor’a ne başkan ne teknik direktör dayanıyor Volkan Nallar’dan boşalan koltuğa büyük bir borç stoğu ile devralan Zeki Sezer verilen sözler ve yerine gelmeyen vaatlerden dolayı eli kolu bağlandı ve en sonunda istifa etti.

Zeki Sezer’in Sosyal medya hesabından paylaştığı istifa açıklaması

KAMU OYUNA DUYURU

08.08.2017 TARİHİNDE TEKİRDAĞ İLİMİZİN ÇOK DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİM TOPLANTIDA BELİRTTİĞİM GİBİ SON DÖNEMDE ŞAHSIM ÜZERINE YAPILAN HAKSIZ ELEŞTİRİLERE, KARALAMALARA MARUZ KALMIŞ BULUNMAKTAYIM.

BASIN AÇIKLAMAMDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ EN ÖNEMLİ YILI 50.YILINDA HİÇ BİR MADDİ DESTEK VE KAYNAĞIN BU SAATE KADAR KULÜBÜMÜZ ADINA YAPILMADIĞINI HATTA GİRİŞİMDE BİLE BULUNULMADIĞINI ÜZÜLEREK GÖRMÜŞ BULUNMAKTAYIM.

BAŞKAN OLARAK GÖREVE GELDİĞİM 2 AYLIK ZAMAN SÜRESİNCE TEKİRDAĞSPOR A MADDİ DESTEK SAĞLAYACAK KURUM KURULUŞ VE SİYASİ TEMSİLCİLERDEN 1 KURUŞ BİLE YARDIM ALMADIĞIMIZI VERİLEN VAADLERİN YERİNE GETİRİLMEDİĞİNDEN KULÜBÜN İÇİNDEN ÇIKILAMAYACAK BİR KAOSUN İÇİNE SÜRÜKLENECEĞİMİ ANLADIĞIM İÇİN ÇOK SEVDİĞİM VE BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE MADDİ VE MANEVİ OLARAK HİZMET ETTİĞİM TEKİRDAĞSPOR BAŞKANLIĞINDAN TEKİRDAĞSPOR UN ÖNÜNÜN AÇILMASI VE HAKEDECEĞİ BAŞARILARA İMZA ATABİLMESİ İÇİN BAŞKANLIKTAN AYRILDIĞIMI YAPILAN ONCA OYUNUN PSİKOLOJİMİ DAHA DA YIPRATMAMASI ADINA HER ZAMAN YANIMDA OLAN VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, TEKİRDAĞSPOR TARAFTARI VE KAMU OYUNA DUYURURUM.INŞALLAH GÜZEL GÜNLER DE GÖRÜŞMEK ÜZERE. TEKİRDAĞ A HİZMET ETTİRMEYENLER UTANSIN. SAYGILARIMLA.

Süleymanpaşa haber olarak Sn.Zeki Sezer’in her zaman yanında olduk ve Tekirdağspor’umuza faydalı olabileceğinden hiç bir şüphemiz olmadı buradan Tekirdağspor’umuza destek olmayan yöneticilerimize saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz. Yolun açık olsun Zeki Sezer inşallah Tekirdağspor’un 50.yılında takımı yalnız bırakma yanlışından dönerler ve gelecek olan yeni başkana ve takıma sahip çıkarlar tabi başkan buluna bilirse.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN