• Dolar Alış 5.7660TL
  • Dolar Satış 5.7430TL
  • Euro Alış 6.3561TL
  • Euro Satış 6.3307TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’da Hırsızlık: İşyeri soyulan kişiden güldüren paylaşım

Tekirdağ’da hırsızlık, İbrahimoğlu Elektrik Hırsızlık – Soyulan İbrahimoğlu Elektrik’in sahibi Olcay Özcan’ın hırsızlık olayı ile ilgili kişisel facebook hesabında paylaştığı isyanı ve tespitleri görenleri güldürdü.

449 Görüntüleme
Tekirdağ İbrahimoğlu Elektrik Hırsızlık olayı ile ilgili güldüren paylaşım
data-ad-format="rectangle"

Soyulan İşyeri Sahibinden Güldüren Paylaşım: Demek ki Emekçi Hırsızmış 🙂

Soyulan İbrahimoğlu Elektrik‘in sahibi Olcay Özcan‘ın hırsızlık olayı ile ilgili kişisel facebook hesabında paylaştığı isyanı ve tespitleri görenleri güldürdü.

Kendisine geçmiş olsun diliyor ve en kısa zamanda hırsızların başkalarına da zarar vermeden yakalanmasını temenni ediyoruz. Bu yaşadığı hırsızlık olayına esprili bakış açısı ve tespitinden dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

İşte Tekirdağ’da hırsızlık mağduru İbrahimoğlu Elektrik‘in sahibi Olcay Özcan‘ın hırsızlarla ilgili “Kasadaki paraya, lap top a,tv ye dokunmamış ,demekki hazırı istemiyor çaldığı kabloları yakacak bakırını satacak para kazanacak ,emek sarfetmeyi zahmet çekmeyi seviyor demekki emekçi hırsız 😊” diye yaptığı paylaşımı bizi ve görenleri güldürdü.

Soyulan İbrahimoğlu Elektrik‘in sahibi Olcay Özcan‘ın hırsızlık olayı ile ilgili yaşadıklarını ve isyanını kişisel facebook hesabında şöyle paylaşıyor “Sabahın 04:00 ‘ünde, 6 Ay aradan sonra 2.hırsızlık vakası , neredeyse rutin hale geldi, ne kilit para ediyor ne alarm ,neyse baya ara vermişlerdi demek ki bugünü kollamışlar ,sonuç mu 1000 tl lik kablo kaybı,uykusuz bir gece,ve polis merkezi ve dükkan arası gitmeler gelmeler ifadeler vs., hırsızlar mı? onlar şimdi başka birilerinin canını yakmakla uğraşıyolar kim bilir hangi kapıyı pencereyi zorluyorlardır kansızlar,olsun hesap gününe ne kaldı şunun şurasında buna da sabreder mükafatını diğer tarafta alırız vesselam.” dedi.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN