• Dolar Alış 5.7107TL
  • Dolar Satış 5.6879TL
  • Euro Alış 6.3187TL
  • Euro Satış 6.2935TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Süt Ürünleri Üreticileri Bir Araya Geldi

Tekirdağ’da Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Trakya Kalkınma Ajansında Bir Araya Geldi. TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Trakya peynirinin pazarlanması ve markalaşması konusunda her türlü desteği üreticilere vermeye hazır olduklarını kaydetti.

45 Görüntüleme
Tekirdağ'da Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Bir Araya Geldi
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’da Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Trakya Kalkınma Ajansında Bir Araya Geldi

Tekirdağ süt ve süt ürünleri üreticileri ve sektör temsilcileri sektörün sorunlarını ve problemlerini görüşmek üzere Trakya Kalkınma Ajansında bir araya geldi.

Tekirdağ’daki süt ve süt ürünleri sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda Trakya peynirinin markalaşması ve pazarlanması konuları ele alındığı belirtildi.

Toplantıya Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Tarım İl Müdürü Zekeriya Sarıkoca, Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İhsan Soysal,Tekirdağ Süt ve süt ürünleri sektör temsilcileri katıldı.

Trakya peynirinin markalaşması ve pazarlanmasına vurgu yapılan toplantıda konuşma yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Trakya peynirinin pazarlanması ve markalaşması konusunda her türlü desteği üreticilere vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Mahmut Şahin, “Tüm aşamalarda beraber hareket edeceğiz. Sizler Trakya peynirinin pazarlanması ve tanıtılmasında Tekirdağ’a yakın olan İstanbul gibi büyük bir pazarda da Trakya peyniri markasıyla ürettiğiniz ürünleri satma imkanına kavuşacaksınız.” diye konuştu.

Trakya peynirinin pazarlanması ve tanıtılması stratejisi hususunda üreticiler Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinden teknik ve finansal yönden desteğe ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Bu konuda Trakya Kalkınma Ajansının hangi aşamada ve ne şekilde bir destek vereceğinin görüşülmesiyle toplantı sona erdi.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN