• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Sahilde Erkek Ceseti Bulundu

Tekirdağ Sahilde Erkek Cesedi Bulundu. Durmuş Kara’ya ait olduğu belirlenen 77 yaşındaki kişinin cansız bedeni sahilde yürüyüş yapan vatandaşların dikkati ile Tekirdağ Ordu evi karşısındaki sahil yürüyüş alanında denizin üzerinde ceset bulundu.

1.161 Görüntüleme
Tekirdağ Sahilde Erkek Cesedi Bulundu Durmuş Kara Sahil Ceset
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa Sahilinde Denizde Bir Ceset Bulundu

Edinilen bilgilere göre, 10.05.2017 Öğlene doğru saat 11:00 sularında sahilde yürüyüş yapan vatandaşların denizin üzerinde hareketsiz duran birini farketmeleri üzerine polise haber veren vatandaşlar ve olay yerine gelen Emniyet Müdürlüğü Su Altı Ekipleri denizden Durmuş Kara’ya (Yaş:77) ait cansız bedenini sudan çıkartarak Tekirdağ Balıkçı Barınağına götürüldü buradan da 112 sağlık ekipleri Durmuş Kara’nın cansız bedenini Tekirdağ Devlet Hastanesi Morguna kaldırdı.

Olay ile ilgili civardaki balıkçı barınağında ki balıkçıların verdikleri bilgilere göre sonradan Durmuş Kara’nın olduğu tespit edilen şahsın yanlarından geçip Balıkçı Barınağının uç kısmına doğru gittiğini belirterek, “Başına böyle bir şey geleceğini bilseydik o tarafa gitmesine izin vermezdik” diye söylediler.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN