• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Sonuç Odaklı Çalışıyoruz Projesi

38 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Sonuç Odaklı Çalışıyoruz Projesi Kapsamında 25 Sağlık Profesyoneline Eğitim Verildi

Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinin yürüttüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) tarafından desteklenen “Sonuç Odaklı Çalışıyoruz” projesi kapsamında 25 sağlık personeline eğitim verildi.
 
Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Vekili Uzm.Dr. Mustafa Dönmez, projenin kapanış toplantısında yaptığı konuşmada, proje kapsamında genel sekreterliğe ve birliğe bağlı 12 sağlık tesisinde hizmet veren 25 sağlık profesyoneline Tekirdağ Ağız ve Diş Hastanesi Toplantı Salonunda “sorun analizi eğitimi” verildiğini söyledi.
 
Proje kapsamında verilen eğitimin çok önemli olduğunu anlatan Dönmez, “Buradaki eğitimin ardından tüm sağlık tesislerimiz de sorun analizi ile sorunların temel nedenlerini bulabilecek, sağlık tesislerimizde sorun olarak görünen ve birbirinden bağımsız olarak düşünülen birçok sorunun sebebi olan ana sorunu belirlemek daha kolay olacak.” dedi.
 
Dönmez, ayrıca eğitim ile Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı sağlık tesislerinde, belirlenmeye çalışılan temel sorunun ve etkenlerinin net olarak belirlenmesini sağlamaya yardımcı olacağını kaydetti.
 
Toplantıya, Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği yöneticileri ile sağlık çalışanları katıldı.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN