• Dolar Alış 5.7100TL
  • Dolar Satış 5.6872TL
  • Euro Alış 6.4124TL
  • Euro Satış 6.3868TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

TBMM’nin Açılışı Büyük İlgi Gördü !

573 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde çocukların da katılımıyla çelenk sunma töreni düzenlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında eski Tekirdağ Valiliği alanında bulunan Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. Törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve çok sayıda çocuk katıldı. Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.

Tekirdağ eski valilik önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreninin ardından sahilde bulunan amfi tiyatro alanına geçilerek Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize etmiş olduğu etkinliğe geçildi.

Sahil Amfi Tiyatro’da 23 Nisan Konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildikten sonra, minik öğrenciler Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışını temsili olarak gerçekleştirdiler.

Kaynak : ajanstekirdag.com

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN