• Dolar Alış 5.7618TL
  • Dolar Satış 5.7388TL
  • Euro Alış 6.3622TL
  • Euro Satış 6.3368TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa’da Hobi bahçeleri yeni sahiplerini arıyor

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Bıyıkali Mahallesi’nde hizmete sunulan “Hobi bahçeleri” yeni sahiplerini arıyor. – Vatandaşların şehir hayatının stresinden uzak olması, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda yetiştirmesi amacı ile kurulan “hobi bahçeleri” yeni kiracılarını arıyor. Başvuru tarihi, başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

810 Görüntüleme
Süleymanpaşa Belediyesi Hobi Bahçeleri
data-ad-format="rectangle"

Hobi bahçeleri yeni sahiplerini arıyor

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Bıyıkali Mahallesi’nde hizmete sunulan “Hobi bahçeleri” yeni sahiplerini arıyor.

SÜLEYMANPAŞA HOBİ BAHÇELERİ 1 YILLIK KİRALANACAK

Süleymanpaşa hobi bahçeleri Vatandaşların şehir hayatının stresinden uzak olması, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda yetiştirmesi amacı ile Hayrabolu yolu üzerinde Bıyıkali Mahallesi girişinde kurulan hobi bahçelerinin 16 aylık kira süresi dolarken Süleymanpaşa Belediye Meclisi’nde yapılan çalışma ile 1 yıllık olarak tekrar vatandaşların hizmetine sunulacağı açıklandı.

70 METREKAREYE SAHİP BAHÇESİ OLAN 5.5 METREKARELİK 42 KULÜBE BULUNUYOR

Yıllık kirası 500 TL olarak belirlenen ve bu yıl da kira bedeli değişmeyen 8 bin metrekare alana kurulu Hobi Bahçelerinde 70 metrekare bahçeye sahip 5.5 metrekarelik toplam 42 ahşap kulübe bulunuyor.

HOBİ BAHÇESİ KİRALAMAK İÇN TEK ŞART SÜLEYMANPAŞA’DA İKAMET ETMEK

Başvurular için Süleymanpaşa ilçesinde ikamet etmek şartı dışında herhangi bir koşul aranmazken başvurular sonrasında ise yapılacak çekiliş ile Hobi Bahçeleri yeni sahiplerine kavuşacak.

HOBİ BAHÇELERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 10 ŞUBAT

Süleymanpaşa Belediyesi’ne dilekçe ile başvuruların alınacağı açıklanan Hobi Bahçelerinin 1 Mart 2017 tarihinde vatandaşlara teslim edileceği açıklanırken son başvuru tarihi ise 10 Şubat 2017 Cuma günü olarak belirlendi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ HOBİ BAHÇELERİ’NİN FOTOĞRAFLARI

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN