• Dolar Alış 5.6973TL
  • Dolar Satış 5.6745TL
  • Euro Alış 6.2955TL
  • Euro Satış 6.2703TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Son 3 Gün Ödemeyene Haciz Gelebilir!

1.272 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa Belediyesi kurumsal internet sitesinde 2018 yılı Emlak ve işyerlerine ait Çevre Temizlik Vergilerinin 1. taksitinin son ödeme tarihi 31 Mayıs 2018 Perşembe günü olarak açıklandı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’ne ödenmesi gereken vergiler için Süleymanpaşa Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada mükelleflerin ödemelerini 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitene kadar gerçekleştirmesi gerektiği, bu tarihten sonra ödenecek Emlak ve işyerlerine ait Çevre Temizlik Vergilerine gecikme faizi uygulanacağını belirtildi.

DİKKAT! ÖDEMEZSENİZ HACİZ GELEBİLİR!

Süleymanpaşa Belediyesi 2018 yılı Mayıs ayı Meclisinde emlak vergisi ödemeyen vatandaşların mülkiyetlerine haciz kararı konulduğu ortaya çıkmıştı. Haciz ile ilgili detaylı bilgiyi “DİKKAT! Size de haciz gelmiş olabilir!” haberimizden öğrenebilirsiniz.

İŞTE O CANLI YAYIN!

Her ay canlı olarak yayınladığımız Süleymanpaşa Belediyesi Mayıs Ayı Meclis yayında olan 2 saat 41 dakikasında başlayarak İyi Parti Grubu adına Meclis Üyesi Rüştü Özgün‘ün sorduğu soru ve gelen yanıtı izleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN