• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

SIRA ROMAN VATANDAŞLARINDA MI ?

1.875 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

30 Mart seçimlerinden  günümüze kadar  3 yıllık hizmet süresinde alınan kararlarla esnaf isyan etti.

Belediye Başkanları izlemiş oldukları yanlış stratejileri ve verdikleri sözleri tutmamaları gibi nedenlerle tek tek esnaf gruplarını çıldırtmaya son hızla devam ediyor. Bildiğiniz gibi daha önce balıkçılar, minibüsçüler, pazarcılar ve son olarak hurdacıları isyan ettirdi.

PARTİ KAN KAYBEDİYOR

20 Nisan tarihinde Süleymanpaşa Belediyesi zabıta ekipleri şehir içi ana arterlerde trafiği olumsuz etkileyen at arabaları ile ilgili çalışma yapmış birçok roman vatandaşın at arabalarına el koymuştu. Vatandaşlar ” Seçim zamanı geldiği vakit geçim kaynağı at arabaları olan vatandaşlar bunların hesabını sandık başında sorucağız” dedi. Süleymanpaşa Belediyesinden ağzı yanan romanlar soluğu Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı binasının önünde toplanarak Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile görüşmek isteyerek yardım istedi.

“SURİYELİLERE YARDIM YAPAN DEVLET NEREDE”

Toplanan esnaflar, “Bakın hepimizin ayakkabıları çöpten. Biz istemez miyiz temiz giyinmek, temiz yerlerde yaşamak. Çöpleri temizleyip satıyoruz ona bile mana buluyorlar. Suriyeliler geldi. Onlara hemen kimlik verdiler, ev verdiler, iş verdiler. Bize günah değil mi? Onlara yardım yapan devlet bize neden yardım yapmıyor” ifadelerini kullandılar.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN