• Dolar Alış 5.7761TL
  • Dolar Satış 5.7530TL
  • Euro Alış 6.3540TL
  • Euro Satış 6.3286TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

ÖZGÜR BASIN SUSTURULAMAZ

644 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’lı Vatandaşlarımıza Duyurulur

Tekirdağ Devlet Hastanesi Personelleri Tarafından Özgür basın karartılıyor, Vatandaşların haber alma özgürlüğü engelleniyor.

Süleymanpaşa Haber olarak kurulduğumuz günden bu yana doğru, tarafsız, güvenilir haber anlayışımızla siz okurlarımız başta olmak üzere ilimizin sorunları ve vatandaşlarımızın çözüm önerileri doğrultusunda haberlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Devlet Hastanesi 2.Kısım ile ilgili yapmış olduğumuz skandal haberi sizlerden yoğun ilgi ve destek aldı.

Yapmış olduğumuz bu haber, birilerinin canını sıkmış olacak ki tüm hastane personelleri organize olarak internet sitemiz ve facebook sayfamız şikayet altındadır. Şikayet edenlerin facebook profillerini incelediğimizde tamamına yakınının, Tekirdağ Devlet Hastanesi personelleri olduğu tarafımızca gözlemlenmektedir.

Basının görevi halkın sesinin kitlelere ulaşması ve çoğalmasını sağlamaktır. Bu nedenle sesimizi ve haklılığımızı engelemek isteyen kişi ve kişilerce Süleymanpaşa Haber internet sitesi ve facebook üzerinden şikayet edilerek siz değerli okuyucularımızın haber alma özgürlüğü engellenmek istenmektedir. Biz sizlerinde desteği ile yorulmadan, şikayetlere boyun eğmeden, doğru ve tarafsız haberin yanında olmaya devam edeceğiz…

Vatandaşlarca Habere Gelen Yorumlar ;

 

 

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN