• Dolar Alış 5.7763TL
  • Dolar Satış 5.7532TL
  • Euro Alış 6.3604TL
  • Euro Satış 6.3350TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Öldürüyorlardı! Şimdi de Heykelini dikecekler!

1.299 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa Haber olarak geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz “Belediye Kadroş’u Öldürüyordu !” haberinin sosyal medya da yankıları sürerken bir internet sitesinde yer alan habere göre Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Kadroş lakabıyla tanınan Kadriye Erol’un da Tekirdağ’da heykelinin dikileceğini söyledi.

Haberin devamında; Anneler Gününde Kadroş’un heykelini dikmeyi planladıklarını söyleyen Başkan Ekrem Eşkinat “Bu kentte yaşayan değerlerimize, insanlarımıza gereken önemi vermemiz gerekiyor. Kadroş’ta bu kentte yaşayan biri. Kadroş’u da Tekirdağ’da tanımayan yok. O da Tekirdağ’da anılıyor. O bir simge. Üstelik tüm Tekirdağ halkı tarafından sevilen birisi. Süleymanpaşa, değerlerini unutmayan ve yücelten bir kenttir. Biz de bunun gereğini yapmaktayız. Anneler gününde Kadroş’un heykeli dikilecek” dedi.

VATANDAŞ KADROŞ’A SAHİP ÇIKILMASINI İSTİYOR!
Bazı vatandaşlar ise Ekrem Eşkinat’ın Kadroş’un heykelinin yapma kararına tepki gösterdi. “Kadroş’a bu kentin sahip çıktığını heykeliyle değil; bakım, ihtiyaçlarını gidererek, temiz ortamda yaşamasını sağlayarak olur. Sadece heykel dikerek sahip çıkılmaz. Kadroş’un vücudu yara bere içinde. Dudakları patlamış, yüzü yara için de. Böyle mi sahip çıkılıyor?” dediler.

Tekirdağ da herkes tarafından tanınan cadde üzerinde mendil satan Kadriye Erol, “Kadroş” lakabıyla biliniyor.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN