• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Mutlu Mert; İlçe Başkanlığına Adayım

1.373 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Bu Önemli Görevde Rengim SARI-SİYAH

Eylül ayında gerçekleşecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa ilçe başkanlığına adayım.Tekirdağ’ımızın Simgesi olan Sarı-Siyah renkler listemin rengidir.

Neden Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı ?

Partimizin geçirmiş olduğu seçimlerde emek koymuş üyelerimizin hak ettikleri değeri bulamadıklarını görmekte ve duymaktayım. Bu çerçevede bütün seçim süreçlerinde bulunmuş bu üyelerimizle beraber yağmurda ıslanmış ekmeğini bölmüş biri olarak  buna kayıtsız kalmam mümkün değildir.

2018 yıllında yapılacak olan  meslek odası seçimleri ve 2019 yıllında yapılacak Belediye Başkanlığı, Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemiz ve partimiz için çok önemli olduğunu ve  sosyal medya kanalıyla yaptığım açıklamada belirtiğim gibi şuan adaylıkları konuşulan arkadaşlarımından bu görevi daha iyi yapabileceğimi çevrem ve üyelerimiz tarafıma ifade etmişlerdir. Bende siyasi tecrübelerime güvenerek  Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına aday oldum.

Mutlu Mert Kimdir?

Rahmetli babam Terzi Kadir Mert ( Kırcaali ), Rahmetli annem Rükiye Mert ( Selanik ) Tekirdağ Koseilyas köyüne göçmüş bir ailenin 1 Temmuz 1967 tarihinde doğmuş bir oğluyum. Lise öğrenimimi Namık Kemal Lisesinde tamamladım.  1989 yıllarında ticarete atıldım halen süleymanpaşa’nın değirmenaltı mahallesinde bir apartın sahibiyim. 1993 yıllından beri evli olup iki kız çocuk babasıyım.

Siyasi Hayatım

1994 yılında Demokratik Sol Partisinde başladığım ve 14.11.2000 tarihinde il başkanlığına seçildiğim partimden uğradığım haksızlık nedeniyle ayrıldım. 2009 Yıllında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldum. 2014 yıllında yapılan ve 12-0 kazanıldığı belediye başkanlığı seçimlerinde aktif olarak yer aldım. 2015 Yılında yapılan milletvekili seçimlerinde de aktif bir üye olarak çalışmalarıma devam ettim. 2016 yıllında yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Seçimlerinde kazanan listede yer aldım.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN