• Dolar Alış 5.7342TL
  • Dolar Satış 5.7113TL
  • Euro Alış 6.3488TL
  • Euro Satış 6.3234TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Koç Spor Fest 2017 Namık Kemal Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı

Koç Fest Tekirdağ NKÜ – Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Koç Fest işbirliğinde Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde başlayan “Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları” başladı. Tekirdağ NKÜ Etkinlik, NKÜ Festival

528 Görüntüleme
Koç Fest Tekirdağ NKÜ Namık Kemal Ünivversitesi Koç Spor Fest
data-ad-format="rectangle"

Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları NKÜ Ev Sahipliğinde Başladı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Koç Fest işbirliğinde Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde başlayan “Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları” tüm heyecanı ile başladı.

Sporun yanı sıra, dans gösterileri, söyleşiler, yarışmalar, ses ve ışık gösterilerini öğrencilerle buluşturan 23 Nisan 2017’de başlayan festivale öğrencilerin ilgisi büyük oldu.

Koç Spor Fest kapsamında 23 Nisan ile 27 Nisan 2017 tarihleri arası NKÜ Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Voleybol Süper Lige Yükselme Müsabakaları da festival bünyesinde başladı. Voleybol Süper Lige Yükselme Müsabakalarında 15 farklı üniversitenin voleybol takımlarının birbiriyle mücadelesi devam ediyor.

Maç aralarında öğrencileri Spor Salonu’nda sunucu yarışmaları, perküsyon ekibi showları ve ses ışık gösterileri yanı sıra sosyal medya ile entegre bir çok eğlenceli etkinlik de organize ediliyor.

Spor Kompleksi önünde birbirinden eğlenceli oyunlar ve gündüz aktiviteleri ile öğrenciler sürpriz hediyeler kazanarak, keyifli dakikalar geçiriyor. Aynı zamanda Koç Spor Fest Durağına giden öğrenciler, kampüs içinde bisiklete binme, jenga oynama, basket atma oyunlarına dahil olarak üniversitesini en yüksek skora ulaştırabilme imkanına kavuşuyor.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN