• Dolar Alış 5.7660TL
  • Dolar Satış 5.7430TL
  • Euro Alış 6.3561TL
  • Euro Satış 6.3307TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Karadeniz Mahallesi Eğitim ve Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Hizmete Açıldı

830 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi Namık Kemal Üniversitesi Eğitim ve Aile Sağlığı Merkezi ve 7 nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hizmete açıldı. Açılış töreni, Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Törende açılış ve teşekkür konuşmaları sırasıyla, Karadeniz Mahallesi Muhtarı Hasan İncehasan, İl Sağlık Müdürü Dr.Cengiz Becerir, Halk Sağlığı Genel Müdürü Dr. Hüseyin İlter , Milletvekili Mustafa Yel, Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop tarafından yapıldı.

Törende konuşan Vali Ceylan;” Kısa bir süre önce temelini attığımız, Namık Kemal Üniversitesimiz ile Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından yapılan protokol ile Namık Kemal Üniversitesi intorn öğrencilerinin de hizmet vereceği Karadeniz Mahallesi Eğitim ve Aile Sağlığı Merkezinin ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun hizmete açılmasından büyük mutluluk duyuyor ve çok faydalı olacağını düşünüyorum. Merkezin mahalleye kazandırılmasında büyük katkısı olan başta Karadeniz Mahallemiz Muhtarı Hasan İncehasan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Konuşmaların ardından Halk Sağlığı Genel Müdürü Dr. Hüseyin İlter ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek tarafından protokol imzalandı.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN