• Dolar Alış 5.7342TL
  • Dolar Satış 5.7113TL
  • Euro Alış 6.3488TL
  • Euro Satış 6.3234TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Eşkinat’ın O Projesine AKP Grubundan Soru Önergesi!

589 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa haber olarak geçtiğimiz haftalarda yayınladığımız “T.C. Skandalından sonra şimdide Atatürk Portreleri…” haberi sonrası Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızın tepkileri sosyal medyada çığ gibi büyüdü. Adalet ve Kalkınma Partisi Süleymanpaşa Meclis Grubu Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına konu ile ilgili soru önergesi verdiler.

Süleymanpaşa Belediyesi 2017 yılı Aralık ayı meclisinde Adalet ve Kalkınma Partisi grubu verdiği soru önergesinde “Geçtiğimiz günlerde yerel bir internet sitesinde “T.C. Skandalından sonra şimdide Atatürk Portreleri…” haberi yayınlanmıştır. Süleymanpaşa ilçemiz sahilinde Atatürk Bulvarında, eski adı ile Ekmekçioğlu Çay Bahçesi’nin duvarında yer alan Atatürk Resimleri Sergisi habere konu olmuştur. Talep edilen bilgilerde ihalenin ne zaman, hangi teknik özelliklere, birim fiyatı, hangi ihale türü alındığı, hangi firma(lar) dan teklif alınarak, ihaleyi kazanan firma kimdir ” dedi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Mehmet Ekrem Eşkinat verilen soru önergesine ise “BİMER’den bir şikayet geldi, size bilgi veririm” dedi.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN