• Dolar Alış 5.7314TL
  • Dolar Satış 5.7085TL
  • Euro Alış 6.3363TL
  • Euro Satış 6.3110TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Eşkinat Yine Sözünü TUTMADI!

1.230 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

31 Mart 2019 Yerel seçimlerine haftalar kala siyasi partilerin adayları da sahadaki çalışmalarına devam ediyor.

30 Mart seçimleri ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı olan Eczacı Mehmet Ekrem Eşkinat 02 Kasım 2018 tarihinde mensubu olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) tekrar aday adaylığını açıklamıştı.

SEÇİM SLOGANI!

Süleymanpaşa ilçesinin kurulması ile Eşkinat’ın “Mutlu Bir Aile’dir Süleymanpaşa” Sloganında yer alan ve belediye şirketi olan “Mutlukent” ifadesinin “Mutlukent adı nereden geliyor?haberimizde değinmiştik. Ancak Eşkinat’ın göreve geldiğinden beri kullandığı slogan birden seçim dönemine girilmesi ile “… Hizmete Devam” sloganını olarak değişti.

vlcsnap 2019 02 22 14h11m31s024

YİNE SÖZÜNÜ TUTMADI!

Yüksek Seçim Kurulu’nun 31 Mart 2019 Yerel seçimleri kapsamında birçok yasağın belirtilmesine ve Eşkinat’ın beyanında “Eşkinat Eczanesi’nin kullanacağım” şeklinde belirtmesine rağmen Süleymanpaşa ilçemizin birçok noktasında BELEDİYE’YE AİT reklam panolarında yer alması, Eşkinat’ın bir kez daha verdiği sözü tutmadığını göstermekte.

eskinat yine sozunu tutmadi 1

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Ekrem Eşkinat’ın Facebook sayfasında da aynı seçim sloganını kullandığı gözükmektedir.

eskinat yine sozunu tutmadi1

YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ!

Eczacı Mehmet Ekrem Eşkinat’ın her konuşmasında adalet, eşitlik, şeffaflık, vs… söylemlerine rağmen verdiği sözü bir kez daha tutmadığını görmüş olduk. 2019 Yerel seçimlerine sayılı haftalar kalmasına rağmen görevini kötüye kullanan Eczacı Mehmet Ekrem Eşkinat ve etik olmayan bir şekilde reklamların kamu kaynakları ile siyasi bir amaç için kullanılmasını onaylayan kişi/kişilerin hakkında soruşturma açılması için yetkilileri göreve çağırıyoruz.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN