• Dolar Alış 5.7314TL
  • Dolar Satış 5.7085TL
  • Euro Alış 6.3363TL
  • Euro Satış 6.3110TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Ekrem Eşkinat’tan Geç Gelen Kapak

Ekrem Eşkinat Thug Life kapak yaptı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı kişisel Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile yakın bir geçmişte kendisine heykeller ile ilgili AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal tarafından espirili bir şekilde yapmış olan eleştiri ile ilgili gönderme yaptı.

537 Görüntüleme
Ekrem Eşkinat Kapak, Thuglife Tekirdağ Ak Parti Kadın Kolları
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat‘ın  sosyal medya platformu facebook üzerinden yaptığı paylaşımda, 2’nci Bisanthe taş heykel sempozyumunda yapılan taş heykellerin temizlik fotoğraflarını paylaşan başkan üzerine yazdığı yazı vatandaşların gözünden kaçmadı “Bekledik kimse gelmedi. Biz temizledik.” yazması akıllara Ekrem Eşkinat, Nesibe Ünal’a atıfta mı? bulundu şeklinde yorumlanırken.

Vatandaşın Gözünden Kaçmadı

Tekirdağ Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal’ın yaptığı esprili açıklama vatandaşların zihninde kalmış olmalı ki ; bazı vatandaşlarca ” Ekrem Eşkinat bıyık altından AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal’a laf attı” şeklinde yorumlanırken bazı kişilerce de “Ekrem Eşkinat hiç bir zaman yapılan iyilikler kadar yapılan kötülükleri unutmaz yeri geldimi açılan şişeye kapağı kapatmasını iyi bilir.” şeklinde vatandaşlarca yorumlandı.

İşte Ekrem Eşkinat’ın o paylaşımı

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nesibe Ünal 18.10.2016 tarihinde taş heykeller hakkında esprili bir açıklamada bulunmuştu.

Nesibe Ünalın Yaptığı Espirili Açıklamasına “Ekrem Eşkinat’ın Heykelleri ile Dalga Geçtiler” haberimizde yer vermiştik.

Kişisel sosyal medya hesabından temizlikle ilgili karar alacaklarını belirten AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal; Biz AK Parti Kadın Kolları olarak yarın toplantıda karar alacağız. Bu heykeller açık renk beyaz çabucak kirlenir. Tekirdağ’ın durumu malum. Toz toprak. Her şeyi yerel yöneticilerden beklememek lazım. O kadar yapmışlar bembeyaz. Bundan sonra bunların temizliği bakımı bizden sorulur. Sırayla temizleyeceğiz. Cif çamaşır suyu deterjan Allah ne verdiyse girişeceğiz on beş günde bir. Hem belki bu objelere ısınırız alışırız belki Allah akıl fikir verir ne olduklarını anlarız insanı kamil oluruz. şeklinde kendini ifade etmişti.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN