• Dolar Alış 5.7895TL
  • Dolar Satış 5.7664TL
  • Euro Alış 6.3852TL
  • Euro Satış 6.3597TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Ekrem Eşkinat’ın Heykelleri ile Dalga Geçtiler

178 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, Süleymanpaşa Belediyesinin bu yıl gerçekleştirdiği 2’nci Bisanthe taş heykel sempozyumu hakkında eleştirilerde bulundu.

Kişisel sosyal medya hesabından AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nesibe Ünal taş heykeller hakkında esprili bir açıklamada bulundu. AK Parti Kadın Kolları olarak şehrin temizliğine önem verdiklerini belirten Ünal, Heykellerin beyaz olması nedeniyle Tekirdağ şartlarında çabuk kirleneceğini bu kirliliği ise AK Parti Kadın Kollarının gidereceğini yazdı.

15 GÜNDE BİR TEMİZLİĞE GİRİŞECEĞİZ !

Kişisel sosyal medya hesabından temizlikle ilgili karar alacaklarını belirten AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal ; Biz AK Parti Kadın Kolları olarak yarın toplantıda karar alacağız. Bu heykeller açık renk beyaz çabucak kirlenir. Tekirdağ’ın durumu malum. Toz toprak. Her şeyi yerel yöneticilerden beklememek lazım. O kadar yapmışlar bembeyaz. Bundan sonra bunların temizliği bakımı bizden sorulur. Sırayla temizleyeceğiz. Cif çamaşır suyu deterjan Allah ne verdiyse girişeceğiz on beş günde bir. Hem belki bu objelere ısınırız alışırız belki Allah akıl fikir verir ne olduklarını anlarız insanı kamil oluruz. Dedi.

HEYKEL GÖLGESİNDE MANGAL YAKMAK İSTERDİM

Sosyal medyada yapmış olduğu esprili eleştiri ile destek gören İl Kadın Kolları Başkanı Ünal: Yani biz bunu istiyoruz anlamak anlam yüklemek sebebini sevmek benimsemek İstiyoruz yani. Gölgesinde kahve içmek hatta bir mangal yapmak istiyorum. Hatta mangaldan sonra şöyle sırtımı dayayıp bir sigara tellendirmek belediyeme teşekkür etmek istiyorum. İkide ağaç olaydı aralarında daha iyi olurdu sanki. Olur olur oda olur Olmadı Sayın Başkan ağaç heykeli yaptırır. Diyerek açıklamasına devam etti.

HEYKELLERİNİDE ALIP GİTSİN

2019 yılında gerçekleşecek olan yerel seçimlerin ardından Tekirdağ’da ki belediyelerin AK Partiye geçeceğini belirten Ünal: Not: Belediyeler 2019 Ak Parti ye geçtiğinde bir önerim olacak ;bu heykelleri şehrimize yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Belediye Başkanımıza hediye edelim diye. Heykellerini de alsın gitsin. diyerek açıklamasını noktaladı.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN