• Dolar Alış 5.7234TL
  • Dolar Satış 5.7006TL
  • Euro Alış 6.3406TL
  • Euro Satış 6.3153TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

CHP Milletvekili Adaylarını Tanıttı

1.218 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili adayı olan isimler parti üyeleri ve Tekirdağ halkına tanıtıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olan 7 isim, Özdemirler Salon’da düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Milletvekili adayları 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri için iddialı konuştu.

Saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasının ardından CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim beyannamesinden başlıkları okudu. Ardından Tekirdağ milletvekili adayları konuşma yaptı.

” 24 HAZİRAN’DAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ “

1’inci sıra milletvekili adayı Faik Öztrak “ Türkiye’nin en önemli seçimleri için mücadele edeceğiz. Bugün bu salonun coşkusuna baktığım zaman bu seçimlerden büyük bir başarıyla çıkacağımızı görüyorum. Özellikle bu salonda kadın kollarımızın büyük bir kalabalık halinde bulunması, gençlerimizin büyük bir coşkuyla burada bulunması beni daha fazla umutlandırıyor. Eskiden bu kadar çok kadın, bu kadar çok genç bu mücadelenin içinde yer almıyordu. Ama kadınların, gençlerin artık taşın altına elini sokmaya karar vermeleri bu mücadelenin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

2’nci sıra milletvekili adayı İlhami Özcan Aygun da “Sizin adayınız olarak Tekirdağ’ı Ankara’da temsil etmeye ben hazırım. Sizlerden destek istiyoruz. Sosyal demokratlar olarak bir lafımız var ‘emek en yüce değerdir’. 24 Haziran akşamı CHP’yi iktidar, Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’yi de cumhurbaşkanı yapmak için var gücümüzle çalışalım” ifadelerini kullandı.

kaynak: pashaport.com

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN