• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Başkanlarımız Sosyal Medyayı Nasıl Kullanıyor?

Belediye Başkanlarımız Sosyal Medyayı Nasıl Kullanıyor? Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanından Sosyal Medya Gafı. İrfan Mandalı’nın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısındayım diyerek eski Yılmaz İçöz sahnesinden daha önce çektiği anlaşılan fotoğrafı paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

228 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Belediye Başkanlarımız Sosyal Medyayı Nasıl Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ ilimizde bulunan bir ilçe belediye başkanının sosyal medya hesabında beğendiği videodan sonra dün de yine bir ilçe belediye başkanının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlar “Acaba seçmiş olduğumuz Belediye Başkanlarımız sosyal medya hesaplarını nasıl kullanıyorlar?” sorusu akıllara geldi.

Sosyal Medya Gaflarına Birisi Daha Eklendi: O Belediye Başkanı kim?

Vatandaşlar tarafından Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı‘nın Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizde Şubat ayı olağan meclis toplantısında yapmış olduğu paylaşımda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin eski binasında bulunan Yılmaz İçöz sahnesinde iken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK‘ın resmi sayfasında ise doğru fotoğrafın paylaşılması dikkatlerden kaçmadı.

İrfan Mandalı’nın Paylaşımı

İrfan Mandalı’nın Sosyal Medya Gafı Ekran Resmi 2017 02 15 19
İrfan Mandalı’nın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısındayım diyerekten şuan taşınma aşamasında olan Eski Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz sahnesinden daha önce çektiği fotoğrafı paylaştığı dikkatlerden kaçmadı.

 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Paylaşımı

Ekran Resmi 2017 02 15 20

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi Şu An Ne Durumda ?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi yeni binasında hizmet vermek üzere kısa bir süre için sanatseverlerle vedalaşıyor.
Ekran Resmi 2017 02 15 20

Yılmaz İçöz Sahnesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi yeni binasında hizmet vermek üzere kısa bir süre için sanatseverlerle vedalaşıyor.

T.C. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi paylaştı: 8 Şubat 2017 Çarşamba

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN