• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

AKP’de Kongreler İptal Oldu

298 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Adalet ve Kalkınma Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş Büyükşehir olan illerde yapılacak olan il ve ilçe kongrelerin iptal olduğunu açıkladı.

Tekirdağ’da ise 15 Ekim de yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi Süleymanpaşa ve Ergene İlçe kongreleri iptal olarak ileri bir tarihe ertelendi.

AK Parti de 9 Eylül 2017 tarihinde Marmaraereğlisi’nde yapılan İlçe Başkanlıkları kongre heyecanı, 15 ekimde Süleymanpaşa ve Ergene ilçelerinde yapılacak kongrelerle son bulacaktı. Fakat AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş beklenmeyen bir açıklama yaparak, Büyükşehir olan illerde yapılacak olan il ve ilçe kongreleri iptal olduğunu duyurdu.

“YAPILAN KONGRELER DE SIKINTI YOK”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel konuyla ilgili Günaydın Gazetesi’ne açıklama yaptı. Cüneyt Yüksel, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş twitter’dan bir açıklamada bulundu. Yapılan görüşmeler ve istişareler sonucunda kongrelerimiz ileri bir tarihe ertelendi. 9 ilçemiz de kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bu kongreler de bir sorun yok. Yapılan kongrelerimiz iptal olmadı. Genel Merkezimizin talimatıyla Süleymanpaşa ve Ergene İlçelerimiz de ki yapılacak olan kongrelerimiz ileri bir tarihe ertelendi” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN