• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’lı Sudenur Müge Anlı Tarafından Bulundu

403 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Sudenur, Tekirdağ Ak Parti Milletvekilli Ayşe Doğan Nezaretinde alındı. Bulunan 12 yaşındaki Sudenur, ailesinden sürekli şiddet gördüğünü belirtmiş.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulunan 12 yaşındaki Sudenur Alkaşı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izleyen ve şans eseri o an Ankara’da bulunan Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Sudenur’u aldı.

PROGRAMA KATILAN BİR BAYAN SAYESİNDE ULAŞTILAR

Çorlu’da babasının okula bırakmasının ardından bir daha eve gelmeyen ve kaçırıldığı düşünülen 12 yaşındaki Sudenur Alkaşı’nın sürpriz bir telefonla bulunduğu ve kim tarafından kaçırıldığı öğrenildi. Programı arayan bir bayanın Sudenur’u kaçırdığı iddia edilen Kadir K. ile birlikte Ankara’da olduğunu söylemesi üzerine Müge Anlı harekete geçerek, Kadir K.’nın telefonuna ulaştı ve nerede olduklarını öğrendi.

KADİR K. NE DEDİ?

17 yaşındaki Kadir K. kötü bir niyetle yanına çağırmadığını, Sudenur’u kaçırmadığını ve ailesi tarafından şiddet gördüğünü kendisinin de bu yüzden çağırdığını söyledi.

SUDENUR DEVLET KORUMASI ALTINA ALINDI

Ailesinden şiddet gördüğü yönünde Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan’a serzenişte bulunan Sudenur, devlet koruması altına alındı.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN