• Dolar Alış 5.7084TL
  • Dolar Satış 5.6856TL
  • Euro Alış 6.3256TL
  • Euro Satış 6.3003TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’lı Müzisyenlerin 2. Klibi Yayında

1.139 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

2016 Yıllında Serdar Gelgeç ve Emir İnal tarafından kurulan müzik grubu ” Modülasyon ” 2. klibi yayında. Tekirdağ’ın en sevilen anonim eserlerinden ” İnce Giyerim İnce ” adlı çektikleri klibinden sonra ” Senden Gayrı ” adlı parça ile yeni video kliplerini yayına soktular.

Modülasyon Grubu Tekirdağ’da haftanın belirli günlerinde bir çok mekanda 4 ve 10 kişi sayılarla mekanlarda sahne almaktadır. Grubun orkestra şefi olan Serdar Gelgeç, 30 yıldır profesyonel olarak müzisyenlik yapıyor. Bu süre zarfında çeşitli sanatçılara, orkestra şefliği, müzik yönetmenliği ve aranjörlük yapan Serdar Gelgeç, aynı zamanda söz yazarı ve bestekar olarak da müzik dünyasına katkı sunuyor. Serdar Gelgeç, grubun 2018 yılında çıkacak olan albümüne de birçok bestesini koydu ve yönetmenliğini yaptı. Gelgeç, Modülasyonda klavye çalıp aynı zamanda solistlik de yapıyor.

Grubun diğer bir kurucu üyesi olan Emir İnal ise aslında bir Ziraat Mühendisi. 23 yıldır müzik ile iç içe yaşayan İnal, müzikle geçen hayatı boyunca, çeşitli gruplarda görev almış ve sahneye çıkmıştı. İnal, 2016 yılında kurulan Modülasyon grubunda gitar çalıp solistlik yapıyor.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN