• Dolar Alış 5.7761TL
  • Dolar Satış 5.7530TL
  • Euro Alış 6.3540TL
  • Euro Satış 6.3286TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağlı Kadınlar 5 Mart’ta Hayır diyecek

155 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’lı Kadınlar ve sivil toplum örgütlerinden 5 Mart’a yapacakları mitingle, “zulme, baskıya, şiddete Hayır” diyecek ve “Hayır duası” yapacak.

Tekirdağ Süleymanpaşa’da kadınlar, bölge milletvekillerinden ev kadınlarına sanatçılardan ilçe sivil toplum kuruluşlarına dek geniş bir katılımla sokağa çıkıyor , zulme, baskıya, şiddete “Hayır” diyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa Kadın Platformu önderliğinde Anneler Derneği’nden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne, Türk Eğitim Sen’den Türk Kadınlar Birliği’ne Tekirdağ sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, siyasi parti temsilcileri ve her yaştan bölge kadınlarının bir araya geleceği etkinlikte kadınlar demokratik taleplerini seslendirecek.

Tekirdağ Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı’nda 5 Mart Pazar saat 15.00’de başlayacak mitingde kadınlar hep birlikte “aydınlık bir gelecek” dileğiyle “Şiddete Hayır”, “Zulme Hayır”, “Baskıya Hayır”, “Kadın Cinayetlerine Hayır” diyecek. Mitingde kadınlar ayrıca, “Daha aydınlık bir ülke için ‘Hayır duası” edeceklerini duyurdu.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN