• Dolar Alış 5.6973TL
  • Dolar Satış 5.6745TL
  • Euro Alış 6.2955TL
  • Euro Satış 6.2703TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’ın En Genç Aday Adayı!

1.865 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Milletvekili Seçimleri’ne günler kala Siyasi Partilerin aday adaylarıda netleşmeye başladı.

Yüksek Seçim Kurulundan 24 Haziran 2018’da gerçekleşecek olan seçime en az altı ay öncesi itibarıyla teşkilatını kuran ve büyük kongrelerini yapan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), Büyük Birlik Partisi (BBP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Demokrat Parti (DP), Halkların Demokratik Partisi (HDP), İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Saadet Partisi ve Vatan Partisinin seçime girebileceği belirtilmiştir.

TEKİRDAĞ’IN EN GENÇ ADAY ADAYI!

Siyasi Partilerde Tekirdağ Milletvekili Aday Adaylığı için yarışan isimlerden en dikkat çekici olanı İYİ Parti’den katılan 20 yaşındaki Emre Can Dalyan isimli genç.

emre can dalyan imza

EMRE CAN DALYAN KİMDİR?
Tekirdağ Çorlu ilçesinde 1998 yılında doğan Emre Can Dalyan, ilk ve ortaokul Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde okuduktan sonra liseyi Merkez ilçe Süleymanpaşa’da okudu. Bu süre zarfında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden gelen teklif üzerine Kent Konseyi Gençlik Meclisinde seçimle ilk başkanı oldu. Yapmış olduğu aktiviteler sayesinde Ulusal Gençlik Parlamentosuna katılmasını sağladı. Temsilcilik görevini yürütürken Habitat Derneğinin Birleşmiş Milletler ile Ortak yürütülen “Paramı yönetebiliyorum”, “Finansal okuryazarlık” projelerinde gönüllü eğitmenlik yapmaya devam ediyor.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN