• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Süleymanpaşa’da Devir-Teslim Tamam

306 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Adliye sarayında mazbatasını aldıktan sonra Süleymanpaşa Belediyesine giderek devir teslim törenini gerçekleştirdi.

Tekirdağ Adliye Sarayında gerçekleşen mazbata törenine çok sayıda partili katıldı. Saat:15:30’da Yüksek Seçim Kurulu Başkanı odasında mazbatasını alan Yüksel, Süleymanpaşa’lı vatandaşlara kendisine güvendiği için teşekkür etti. Yüksel; ‘’ Halkımızın takdiri ve teveccühü ile seçildiğimiz Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Mazbatamızı teslim aldık. Adliye Sarayı’ndaki törende bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımızın ve teşkilat mensuplarımızın katılımıyla görkemli bir şölene dönüşen bu kutlu günümüzün şehrimize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerim. Ya Allah Bismillah!’’ dedi.

Süleymanpaşa Belediyesi devir-teslim töreninde bir önceki dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’da yer aldı. İki Başkan devir teslim töreninde dostça mesajlar verdiler. Eşkinat; ‘’ 5 Yıl boyunca bu görevi yapmaktan onur duydum. Şimdide şehrimin ihtiyacı olduğu her noktada burada olacağım. Cüneyt Yüksel’e başarılar dilerim. Ne zaman ne ile ilgili aramak isterse beni arayabilir.’’ dedi.

Devir teslim töreninin son bulmasının ardından, Yeni Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, partililere balkon konuşması
yaptı.

Kaynak: ajanstekirdag.com

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN