• Dolar Alış 5.7618TL
  • Dolar Satış 5.7388TL
  • Euro Alış 6.3622TL
  • Euro Satış 6.3368TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Mustafa Yel’den Torpil İddiaları

1.047 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Mustafa Yel, Paylaşımını Apar Topar Kaldırdı

Tekirdağ AKP Milletvekili Mustafa Yel’den İlginç bir paylaşım geldi,  kısa bir süre sonra apar topar paylaşım kaldırdı.

TRT’nin büyük tepkilere neden olan mülakat ve işe  alım sonuçlarının ardından Tekirdağ AKP Milletvekilli Mustafa Yel’den ilginç bir paylaşım geldi. TRT sınavını kazanan hemşehrilerinin teşekkür ziyaretine geldiğini paylaştığı sosyal medya platformunda duyurduğu bir mesaj yayınladı, gelen tepkilerin ardından paylaşımını apar topar kaldırdı.

Sınavda Yüksek Puan Alan Adaylar Atanamamıştı

TRT’nin sınav sonuçlarını uzun bir süre sonra 21 Şubat’da açıklamış ve büyük tepkilere neden olmuştu. TRT’nin Sınavından yüksek puan alan adaylar atanmazken, listeye düşük puanla giren birçok isim mülakat sonrasında atandı. Yaşanan skandala ilişkin TRT’den sorumlu olan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a iki ayrı soru önergesi verilirken, adaylar geçtiğimiz hafta TRT önünde eylem yapmıştı.

Mustafa Yel’den Torpil İddiaları

Tekirdağ AKP Milletvekili Mustafa Yel’in sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda bazı vatandaşlarca ” TRT’nin mülakatlarında Tekirdağ’lı hemşehrilerine torpil yaptı iddialarını gündeme getirdi. ” TRT’de işe giren Tekirdağ’lı adayın kendisine teşekkür ziyaretinde bulunduğunu söylerken, gelen tepkilerin ardından paylaşımı sosyal medya platformundan kaldırdı.

İşte o paylaşım 

Ekran Resmi 2017 02 28 22

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN