• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Jandarmadan Kaçak Sigara ve içki Operasyonu

Jandarmadan Kaçak Sigara ve içki Operasyonu – Tekirdağ’da Jandarma ekipleri Kamu güveliği ve Asayişin sağlanmasını sağlamak için il genelinde eş zamanlı denetimler yaptı. Düzenlenen denetimlerde yüklü miktarda kaçak sigara ve içki ele geçirildi.

408 Görüntüleme
Jandarmadan Kaçak Sigara ve içki Operasyonu
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’da Jandarma ekipleri Kamu güveliği ve Asayişin sağlanmasını sağlamak için il genelinde eş zamanlı denetimler yaptı. Düzenlenen denetimlerde yüklü miktarda kaçak sigara ve içki ele geçirildi.

Jandarmadan-Kacak-Sigara-ve-icki-Operasyonu2 Jandarmadan Kacak Sigara ve icki Operasyonu2

Tekirdağ İl jandarma ekipleri ile genelinde aynı anda başlattıkları, Emniyet ve Asayiş ile Kamu güvenliğinin sağlanması ve sigara kaçakçılığına engel olunmak amacıyla 59 iş yerinde denetim gerçekleştirdi.

Tekirdağ Valiliği koordinasyonunda, il jandarma komutanlığına bağlı birimlerle eş zamanlı olarak il genelinde “Müşterek Türkiye Duman Uygulaması” adında kent genelinde hem asayiş hem de kaçak sigara ve içki satışının önlenmesine yönelik operasyonlar gerçekleştirildi.İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, 59 ekip ile gerçekleştirildiği denetimlerde 59 iş yerini denetledi. Denetlemeler sonucu yüklü miktarda kaçak sigara ve içki ele geçirildi. Söz konusu iş yeri sahiplerine adli ve idari işlem yapıldı.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN