• Dolar Alış 5.7763TL
  • Dolar Satış 5.7532TL
  • Euro Alış 6.3604TL
  • Euro Satış 6.3350TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

İYİ Parti, Tekirdağ’da Seçim Startını Verdi !

611 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı 24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek olan Milletvekilliği seçimleri için adaylarının belli olması ile birlikte, Çorlu’dan başlattı.

 

WhatsApp Image 2018 05 24 at 17 34 47

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Milletvekili adayları ile birlikte Çorlu’dan seçim çalışmalarına başladı. Kalabalık bir grup ile  birlikte, esnaf ziyaretleri gerçekleştiren İYİ Parti Tekirdağ Milletvekilleri ile birlikte esnaf ziyaretlerine başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya; ‘’ 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için çalışmalarımıza tüm hızıyla başlamış bulunmaktayız. 7 tane Milletvekili adayımız var ve hepsi kendi dallarında başarılarını kanıtlamış isimler. Tekirdağ’da ve Türkiye genelinde iyi isimler ile yola çıkıyoruz. 25 Haziran sabahı güneşli günlere uyanacağız’’ dedi.

AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarının altını çizen İl Başkanı Sertaç Alkaya; ‘’Biz bu yola çıktığımızda , partiyi kuramaz dediler, kurduk. Teşkilatları kuramaz dediler, Onları da kurduk. En son 100 bin imza toplanmaz diyorlardı 4-5 saat içerisinde onu da topladık. İnşallah 24 Haziran’da Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı olacak’’ dedi.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN