• Dolar Alış 5.7077TL
  • Dolar Satış 5.6849TL
  • Euro Alış 6.3054TL
  • Euro Satış 6.2803TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Fareli Mutlu Köyün Kavalcısı Görev Başına!

868 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Her ne kadar son dönemde Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Ekrem Eşkinat tarafından vatandaşıma ucuz çay içereceğiz diye açılarak birkaç ay öncesi zam yapılan Mutlukent A.Ş’ye ait çay bahçesinde skandal denilebilecek bir fotoğraf dün çekildi.

İlçemizde yaşayan bir vatandaş tarafından Süleymanpaşa Haber editörlerimize dün akşam üzeri Süleymanpaşa Belediyesine ait Mutlukent Şirketinin yönettiği sahil çay bahçesinde çekilmiş bir fotoğraf gönderildi.

Fotoğrafta ise Süleymanpaşa Belediyesi’nin %100 hissesine sahip olduğu Mutlukent A.Ş.’ nin yönettiği sahil çay bahçesinde olduğu karede kaçmaya çalışırken yakalanan bir farenin olduğu gözükmekte ve iddia sahibi tarafından Mutlukent A.Ş.’de çalışmakta olan personel tarafından kovalandığı belirtildi.

mutlukent fareli koy1

Çekilen fotoğraf sonrası sahil Mutlukent çay bahçesine giden editörlerimiz vatandaşın görüşlerini sordu. Bir vatandaşımız sadece akşam üzeri dışarı çıktığını belirtilerek mutlukent çay bahçesinde böyle bir rezaletin olmasını sindiremediğini, vatandaşın vergileriyle yönetilen şirketin  sorumluluk alanında bu tür rezilliklerin olmaması gerektiğini belirtirken konuşmasını kimse bu fareli mutlu köyün kavalcısını görevi başına davet ediyorum dedi.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN