• Dolar Alış 5.7314TL
  • Dolar Satış 5.7085TL
  • Euro Alış 6.3363TL
  • Euro Satış 6.3110TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Demek ki Yapılabiliyormuş!

257 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’un ani bir şekilde eski Namık Kemal Lisesinin bulunduğu arazide bulunan spor salonuna gitmesi ile ortaya çıkan sorunlar düzeltildi.

Geçtiğimiz ay, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Süleymanpaşa programı esnasında eski Namık Kemal Lisesi arazisi içerisinde bulunan kapalı spor salonunu ziyaret etmiş ve sporcuların imkansızlıklar içerisinde antrenman yaptığını görerek, Valilik ve İl Milli Eğitim müdürlüğüne sorunları telefon ile iletti. Olayın hemen ardından tadilat çalışmaları başlatan Tekirdağ Valiliği spor salonunda ki sorunları gidererek yeniden sporcuların hizmetine sundu.

Konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun; ‘’ Tekirdağ’da eski Namık Kemal Lisesi’nin spor salonunun elektriklerinin borç nedeniyle kesilmesini ve okulun lavabo, tuvalet dahil iç donanımının virane halini gündeme taşımıştık. Milli sporcularımızın ve öğrencilerimizin eğitim gördüğü salonu, eğitim sistemimiz açısından çok üzücü bulmuştuk. Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ile görüşmüş, elektriklerin yeniden açılmasına vesile olmuştuk. Şimdi Spor Salonu’nun tamamen bakım ve onarımdan da geçtiğinin müjdesini veriyorum.’’ Dedi.

VALİYE TEŞEKKÜR

Konuyla bizzat ilgilenen Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’a da teşekkür eden Aygun; ‘’Buradan Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’a duyarlılığı, eğitim kurumumuza sahip çıktığı, öğrenci ve velilerimizin sorununa duyarlılık gösterdiği için teşekkür ediyorum. Spor Salonumuz eğitim ve spor çalışmalarına layık olmuştur. Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun’’ dedi.

 

2131

 

 

Kaynak: ajanstekirdag.com

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN