• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Çorlu’nun Trafik Tabelaları Bile Güldürüyor

Çorluda ters trafik tabelası haberi – Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir İlkokulu karşısında bulunan ters trafik levhası görenleri şaşkına çeviriyor.

1.407 Görüntüleme
Tekirdağ Çorluda ters trafik tabelası haberi
data-ad-format="rectangle"

Çorlu’da Trafik Tabelası Güldürüyor

Çorlu’da Şeyhsinan Mahallesi Cezzar Mustafa Ersin İlkokulu karşısında bulunan trafik levhası işaretlerini gören Çorlulular ilk bakışta şaşkınlıklarını gizleyemiyor ve ardından görenlerde tebessüm bırakmayı başarıyor.
Süleymanpaşa Haber olarak bu trafik tabelalarının montajını yapan arkadaşı tebrik ediyoruz. 🙂

Yol üzerinde bulunan “Okul Geçidi” ve “Dikkat” tabelaları ters bir şekilde cadde üzerinde dururken vatandaşlar bu durumu hayretlerle için de ve gülerek izliyor.

Çorluda Ters Trafik Tabelası Güldürüyor

Çorlu Cezzar Mustafa Ersin İlkokulu karşısında ki trafik tabelalarını gören vatandaşlar “Çorlu’da sonunda bunu da gördük” diyor.
Kılıç sokak üzerinde ki “Okul Geçidi” ve “Dikkat” tabelaları ters bir şekilde cadde üzerinde dururken vatandaşlar trafik tabelalarını bu şekilde yol üzerine koyanların zekalarından şüphe ettiklerini söylüyorlar.

Araç sürücüleri Şeyhsinan Mahallesi Kılıç Sokak üzerinde ters bir şekilde monte edilmiş olarak bulunan bu trafik levhalarının yetkililer tarafından düzeltilmesi gerektiğini belirtti. – Çorluda ters trafik tabelası haberi

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN