• Dolar Alış 5.7107TL
  • Dolar Satış 5.6879TL
  • Euro Alış 6.3187TL
  • Euro Satış 6.2935TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Başkan Kadir Albayrak Perşembe Pazarını Gezdi

176 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa İlçesinde kurulan Perşembe pazarını ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Başkan Kadir Albayrak mesai sonrası Süleymanpaşa İlçesi 100. Yıl Mahallesindeki Kartal Kıraathanesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaret sonrası Hükümet Caddesindeki çarşı esnafı ile de bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, Köprübaşı mevkiinde kurulan Perşembe pazarındaki tezgahları gezerek pazar esnafını ziyaret etti.

Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz’ın da bulunduğu ziyarette Başkan Albayrak esnafın talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Pazarda sevgi seli ile karşılaşan Başkan Albayrak, minikleri de unutmayarak tek tek ilgilendi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Esnaf ve vatandaşlar çalışmalarından dolayı Başkan Albayrak ve emek veren herkese teşekkürlerini ilettiler. Başkan Albayrak ise çalışmaların hızla devam ettiğini, Tekirdağ’ın her hizmetin en iyisine layık olduğunu söyleyerek gösterdikleri sabır ve anlayıştan dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN