• Dolar Alış 5.7763TL
  • Dolar Satış 5.7532TL
  • Euro Alış 6.3604TL
  • Euro Satış 6.3350TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Asyaport Çalışanları Sahilde Mıntıka Temizliği Yaptı

538 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Tekirdağ’ın turizminde önemli rol oynayan ve Marmara denizi kıyısı bulunan Kumbağ’da, Asyaport Limanı çalışanları tarafından 2 kilometrelik kumsal ve plajlarda çevre duyarlılığına dikkat çekmek amacıyla plaj temizliği yapıldı.

Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ tatil beldesindeki Gündal Plajı’ndanbaşlayan ve yaklaış 100 çalışanın katıldığı temizlik çalışması kıyı şeridi boyunca devam etti.

Çevre duyarlılığını arttırmak adına sosyal sorumluluk projesi ile bir araya gelen Avrupa’nın en büyük 2. Konteynır limanı Asyaport çalışanlarının katıldığı plaj temizliğinde, çalışanlar plajı boydan boya gezerek tatilcilerin kumsalda bıraktığı izmarit, poşet, şişe gibi çöpleri topladı. Böyle bir etkinlikte yer aldıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirten Asyaport çalışanları “Temiz bir çevre herkesin hakkı. Çevreyi kirleten vatandaşların bu bilinç ile hareket etmeleri gerekiyor.” dediler.

Tatilciler ise etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Temiz bir kumsal istedikleri için buraya gelen tatilcilerin, bilinçli olmaları ve kendi çöplerini toplamaları gerekiyor. Asyaport çalışanlarına çevre duyarlılığı etkinlikleri için teşekkür ediyoruz.” dediler.

kaynak: ajanstekirdag.com

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN