• Dolar Alış 5.7855TL
  • Dolar Satış 5.7624TL
  • Euro Alış 6.3796TL
  • Euro Satış 6.3542TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Çevreye Duyarlı Belediye: Hayrabolu Belediyesi

Hayrabolu Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Açık Kapalı Düğün Salonu projesi inşaatı için ağaçları yapacakları proje için kesmeyip taşıyarak doğaya ve çevreye duyarlı belediyecilik örneği gösterdi.

974 Görüntüleme
data-ad-format="rectangle"

Doğayı Projelere Heba Etmeyen Belediyecilik Örneği

Çoğumuz internette, sosyal medyada ve yabancı sitelerde görmüşüktür bir yerdeki ağaçları ağaçlara zarar vermeden sökülüp başka bir yere nakledildiği videoları ve içimizden mutlaka geçmiştir keşke bizimde yöneticilerimiz bir proje veya çalışma yaparken bu videolardaki gibi “Doğayı Projelere Heba Etmeden” ağaçları kesmeden proje ve çalışmalarını yapsalar ne güzel olur diye. İşte böyle doğaya saygılı belediyecilik örneği gösteren başkanlığındaki Hayrabolu Belediyesi olup kendilerine doğaya saygılı projelerinde başarılar dileriz.

Fehmi Altayoğlu: Çevreye olan saygımız artarak devam edecektir.

Fehmi Altayoğlu’nun “Çevreye olan saygımız artarak devam edecektir.” Notu ile kişisel Facebook hesabından paylaştığı bildiride. “Kapalı Pazar Yeri ve Açık Kapalı Düğün Salonu projesi inşaatı başlayacağından dolayı, Halk Eğitim Merkezi karşısında bulunan ağaçları, ağaç sökme makinesiyle sökülüp ilçe stadyumumuzun yan tarafına dikimi gerçekleştiriliyor. Ağaçlarımıza zarar vermeden yerlerini değiştirmiş olacağız. Çevreye olan saygımız artarak devam edecektir.” dedi.

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN