• Dolar Alış 5.7314TL
  • Dolar Satış 5.7085TL
  • Euro Alış 6.3363TL
  • Euro Satış 6.3110TL
data-ad-format="rectangle"
data-ad-format="rectangle"

Ağustos’un 2.haftası için Tekirdağ 5 Günlük Hava Durumu

Ağustos ayının 2. haftası Tekirdağ’da hava nasıl olacak? Tekirdağ için 5 günlük hava durumu bilgisi. Tekirdağ nem oranı, sıcaklık ve rüzgar bilgisi MGM Tekirdağ Meteoroloji Raporu.

412 Görüntüleme
tekirdag-5-gunluk-hava-durumu-bilgisi
data-ad-format="rectangle"

07 Ağustos ile 11 Ağustos tarihleri arası Tekirdağ için 5 Günlük Hava Durumu

Bu hafta Tekirdağ’da 07 Ağustos Pazartesi, 08 Ağustos Salı, 09 Ağustos Çarşamba, 10 Ağustos Perşembe ve 11 Ağustos Cuma günleri Tekirdağ’da Hava Durumu nasıl? olacak. Tekirdağ 5 Günlük Hava Durumu Tahmini? Tekirdağ için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün bilgileri ışığında Tekirdağ haftalık hava durumu tahmini.

HAVA YORUM:

Yaz en kritik dönemeçte… Aşırı sıcağın nemle birleştiği, rüzgarın ise hiç oralı olmadığı pazartesi günü, hafta sonundan daha bunaltıcı bir hava hakim olacak. Hareket etmeye gerek kalmadan, oturduğumuz yerde terleten nem, yeni haftanın sonuna kadar etkisini sürdürecek. Salı günü kuvvetini bir günlüğüne artıracak poyraz, bir nebze serinlik verse de cumartesiye kadar devam edecek sıcak ve nem ikilisi, yazın en bunaltıcı günlerini bölgemize yaşatacak…


Tekirdağ Haftalık Hava Durumu

Tekirdağ‘da hava durumu nasıl? olacak sıcaklı, rüzgar, nem ve yağış durumu bilgisi Tekirdağ’da bu tarihler arasında hava nasıl olacak?

07-agustos-2017-pazartesi-tekirdag-hava-durumu 07 agustos 2017 pazartesi tekirdag hava durumu


08-agustos-2017-sali-tekirdag-hava-durumu 08 agustos 2017 sali tekirdag hava durumu


09-agustos-2017-carsamba-tekirdag-hava-durumu 09 agustos 2017 carsamba tekirdag hava durumu


10-agustos-2017-persembe-tekirdag-hava-durumu 10 agustos 2017 persembe tekirdag hava durumu


11-agustos-2017-cuma-tekirdag-hava-durumu 11 agustos 2017 cuma tekirdag hava durumu


Tekirdağ için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Tekirdağ 5 Günlük Hava Durumu Tahmini? Hava durumu tahmini Tekirdağ il geneli içindir bölgesel ilçe bazında bazı farklılıklar gösterebilir.


Aşırı Sıcaklara Dikkat! Sıcak hava dalgası bölgesinde Tekirdağ’da var.

AVRUPA’nın güneyi ‘Lucifer’ (Şeytan) adı verilen sıcak hava dalgası nedeniyle kavruluyor. Birçok güney Avrupa ülkesinde hava sıcaklıkları 40 derecenin üstüne çıktı.

Halka öğle saatlerinde sokağa çıkmamaları ve sıvı alımını ihmal etmemeleri çağrısı yapılıyor. Afrika’dan esen sıcak rüzgâr ve yüksek nem oranıyla birlikte bazı yerlerde hissedilen sıcaklığın 50 dereceye ulaştığı belirtiliyor. Bu sıcaklık dalgasının Türkiye’yi de etkisi altına alması bekleniyor.

SICAKLIKLAR REKOR KIRIYOR

Hava durumu sitesi MeteoAlarm, dün itibarıyla İtalya, İspanya, Hırvatistan, Bosna Hersek, İsviçre, Macaristan, Polonya, Romanya, Slovenya ve Karadağ’ın da bulunduğu 11 ülke için kırmızı alarm verdi. İtalya’da termometre 40 dereceyi gösterirken hastanelerin acil servislerine başvurunun yüzde 15 oranında arttığı bildirildi. İspanya’nın Seville, İtalya’nın Sardunya adası ve Hırvatistan’ın Novska kentinde de sıcaklıklar 40 dereceyi aştı. Hırvatistan’ın Split havalimanında hava sıcaklığı haftabaşında 42.3 derece olarak kaydedildi.

 Lucifer SICAKLIK BÖLGESİNİN İÇİNDE TEKİRDAĞ’DA VAR

‘Lucifer’ (Şeytan) adı verilen sıcak hava dalgasından Tekirdağ’da etkilenecek. Bu hafta Tekirdağ’da hava sıcaklıklarının 35 derecenin üstüne çıkması bekleniyor. Meteoroloji’den gelen son uyarılara göre öğle saatlerinden mümkün olmadıkça dışarı çıkılmaması yönünde uyarılar yapıldı.

Lucifer-sicak-hava-dalgasi Lucifer sicak hava dalgasi

Yorum Yap

Yorumlar

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN